Published On: 26 Shkurt, 2016

Ymeri deputetëve: Mendoni edhe një herë kë po votoni për president

Lideri i Vetëvendosjes Visar Ymer është duke e mbajtur një fjalim para deputetëve, në cilin fjalim ai po flet mbi veprat më te keqija qe ka bere kandidati per president Hahsim Thaçi. Ne fjalimin e tij here pas here ai po ironizon me figuren dhe veprat e Hashim Thaçit. Ai po iu flet deputeteve qe te mendohen edhe nje here mire per ke po votojne perkunder qe e din mire se cfare ka bere Thaçi./ Shqiptari. eu
Lideri i Vetëvendosjes Visar Ymeri ka folur për mediat pas pauzës prej 15 minutash të shpallur nga kryeparlamentari Veseli.

“Se kuptoi pauzën. Ne jemi në salle dhe do të protestojmë kundër zgjedhjes së Hashim Thaçit. Ai po behet president me bekimin e Vuçiqit”, tha Ymeri.

Ai ka ftuar qytetarët që të dalin në protestë, ndërsa ka paralajmëruar që brenda do ta pengojnë procesin. /KosovaPress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...