Published On: 5 Janar, 2016

Lufta e Visar Ymerit për zgjerimin e partisë së tij!

Sociologu dhe analisti Dukagjin Gorani i ka shpeshtuar takimet me liderin e “Lëvizjes Vetëvendosje”, Visar Ymeri.

Ish-këshilltari i Hashim Thaçit, është fotografuar në publik me Visar Ymerin dhe kjo ka rritur dyshimet se ai mund ti bashkohet kësaj lëvizje.

Për takime të tilla, media të ndryshme kanë raportuar javë më parë, por Gazeta Express ka siguruar edhe fotografi të takimit të tyre të fundit. /GazetaExpress/.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...