Published On: 12 Qershor, 2016

Yllit kroat i vdes babi, i tregojnë vetëm pas ndeshjes (Foto)

Ylli i përfaqësueses së Kroacisë, Darijo Srna, ka marrë një lajm të hidhur pas përfundimit të ndeshjes.

Kapitenit kroat i ka vdekur babi dhe ai është informuar për këtë vetëm pas përfundimit të ndeshjes.

 Nga informacionet që janë publikuar deri më tani besohet se ai ishte i sëmurë nga kanceri.

Vlen të theksohet se Kroacia fitoi ndaj Turqisë me golin Luka Modric.

b_160612074

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...