Published On: 1 Gusht, 2017

Ylli i PSG-së i gatshëm të transferohet në Barcelonë (Foto)

  • Barcelona është në kërkim të një anësori, i cili do të zëvendësonte Neymarin

Ylli i PSG-së, Angel Di Maria është i gatshëm që të largohet nga Franca për t’u kthyer në La Liga, por kësaj radhe të Barcelona.

Argjentinasi ndjen se do të humbas vendin në skuadër me ardhjen e Neymar dhe beson se Barcelona do të ishte një opsion i mirë për të.

Di Maria dëshiron të luaj me Messin, me të cilin kuptohet shumë mirë të Kombëtarja e Argjentinës, shkruan Mundo Deportivo.

Edhe PSG besohet së është e gatshme ta lejojë Di Marian të largohet, në rast se transferohet Neymar. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...