Published On: 10 Korrik, 2017

Ylli i Manchester United në Serie A? (Foto)

  • Roma e dëshiron Martialin në formë huazimi për sezonin 2017/18.

Sipas Gazzetta dello Sport e Football Italia, Roma është duke tentuar që ta transferojë në formë huazimi sulmuesin e Manchester United, Anthony Martial, transmeton Gazeta Express.

Martial nuk ka arritur ta bindë Jose Mourinho duke mos qenë titullarë i padiskutueshëm dhe ka qenë i lidhur me një largim nga “Old Trafford”.

Reprezentuesi i Francës vazhdimisht ka mohuar se dëshiron të largohet nga “Old Trafford”, por Gazzetta dello Sport shkruan se duke parë që edhe këtë edicion pritet të ketë pak minuta në dispozicion, zgjidhja më e mirë është largimi. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...