Published On: 25 Prill, 2016

Xhesika Ndoj thyen rrjetin, poston foto+18 me “zogun” jashtë

Këngëtarja kontravese, Xhesika Ndoj, e cila më shumë se sa për këngët e saj, është e njour për historitë e rrëfyera me pullë të kuqe me politikanë, vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë.

Ajo  është shumë aktive nëpër rrjetet sociale dhe nga fansat e saj merr shumë pëlqime dhe komente.

Por këtë herë ka shokuar të gjithë me fotografinë që ka postuar në profilin e saj: në fokus të fotos duket se ajo ka vendosur “zogun” dhe duket mjaftë provokative.

Xhesi Ndoi tregon Zogun

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...