Published On: 30 Prill, 2016

Xhesika Ndoj pranon fotot intime në tualet: Seks bëjnë të gjithë (+18)

Këngëtarja Xhesika Ndoj ka qenë kontradiktore gjatë deklaratave të saj sa i përket fotove duke bërë seks me një mashkull në tualet.

Ajo theksoi tek intervista për Arjan Çanin se këto foto ishin montazh. Më pas i pyetur prej tij se cili ishte ai mashkull, ajo u përgjigj se ishte një i dashur me të cilin nuk qëndroi shumë kohë. Ajo tha se fotot nuk i kishte publikuar ai duke theksuar se ato kishin humbur së bashku me telefonin e tij, në këtë mënyrë ajo pranoi vërtetësinë e tyre. Për “tu shfajësuar” ajo tha më pas se të gjithë bëjnë seks dhe seksi mban trupin në formë.

xhesika-seks

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...