Published On: 11 Maj, 2016

Xhesika Ndoj nuk përmbahet, zhvishet dhe tregon gjoksin

Që kur mori famë me deklaratat e saj për lidhjen me një deputet, ajo është e pranishme rregullisht në faqet e mediave.

Bëhet fjalë për Xhesika Ndojn, jo dhe aq e njohur për muzikën e saj sesa për faktin se zhvishet shpesh.

Këtë herë ajo ka postuar një foto të nxehtë për ndjekësit në IG.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...