Published On: 3 Shkurt, 2016

Xhesika: Deputeti socialist që më ofroi shumë marramendëse për tu lidhur me të

Deputeti shqiptar i takon partisë së Edi Ramës ku pas shumës ai i ka premtuar se nëse Xhesika pranon të jetë me të do të jetojë si princeshë e sheikëve.

Edhe pse portali TetovaSot kontaktoi me Xheshika Ndojën që të mësoj se cili është deputeti sheik dhe sa është shuma marramendëse ajo u shpreh se do të mbajë sekret emrin por vazhdon të mendohet rreth ofertës sepse ia vlen që një herë në jetë të dukesh si një grua e një Sheiku.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...