Published On: 24 Shkurt, 2016

Xherdan Shaqiri në Gjilan (Foto)

  • Mesfushori kosovar i Stoke Cityt dhe Përfaqësueses së Zvicrës, Xherdan Shaqiri të dielën e ka vizituar Kosovën.

Ai ishte në një aheng familjar teksa është parë në një restaurant në qytetin e Gjilanit.

‘Sovrani.info’ ka siguruar fotografi të futbollistit kosovar në këtë aheng familjar.

Vizitën e tij në vendlindje, ‘Shaqa’ nuk e ka bërë të madhe derisa lajmi për vizitën e tij, nuk është pasqyruar në asnjë medium.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...