Published On: 12 Qershor, 2016

Xherdan Shaqiri: Me zemër jam Shqiptar, por Duka na shoi shpresat mua, Granitit dhe Valonit, na kërkoi 100 mijë euro

 

Më dhemb kurë shoh shqiptarët duke më ofenduar sepse nuk zgjodha Shqipërinë por Zvicren.
Askush nuk e di më mirë se un se pse zgjodha Zvicren.
Kurë unë me shokët e mi (Berhamin & Xhaken) shkuam të kërkojmë që të luajmë për Shqipërinë, presidenti i Kombëtares Shqiptare Armando Duka na tha seduheni ti paguani 100 mijë euro që të luani për Kombëtaren Shqiptare, ai (Armando Duka) e dinte që ne jetomë në Zvicer por nuk e dinte që nuk kishim para për të paguar, prandaj neve pastaj na kërkoi Kombëtarja Zvicerane na ofroi kushte të mira dhe ne pranuam.
Me zemër jam Shqiptar dhe do luaja me gjithë dëshirë për Shqipërinë por Armando Duka na shoi shpresat që të kemi mbështetjen e vëllezërve tanë.
Atij (Armando Dukas) nuk do i flas kurrë sepse nuk e meriton, falë atij unë kam mijëra vëllezër që më ofendojnë se pse nuk djersiti fanelen Shqiptare por atë Zvicerane.

-Xherdan Shaqiri

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...