Published On: 20 Prill, 2016

Xhela ‘godet’ fort kamerierin (Video)

Këngëtari i muzikës popullore Xhela lansoi këngën e re të tij “Kamerier” me tekst dhe muzikë nga autori shumë i kërkuar Kreshnik Avdiu, i cili njëherit është pjesë e ekipit të solistit në fjalë.

“Kamerier, pyeti sonte krejt çka po pijnë, se këtu e paskam dashninë” – thotë refreni i këngës.

Xhela u shpreh se ka respekt për të gjithë kamerierët dhe se demo verzioni i ka pëlqyer fiks për këtë arsye.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...