Published On: 27 Prill, 2016

Xhavit, po RREN!

FARK ka pasur sikurse që ka kanë qenë eprorët ushtarakë që i kanë pri Forcave të Armatosura të Republikës së Kosovës me: Kolonel Ahmet Krasniqin, Tahir Zemajn, Agim Mehmetin, Agim Ramadanin, Rrustem Berishën, Anton Çunin, Fadil Hadërgjonajn… por UÇK-a ja jote ka qenë fantazmë, ndërsa ti e shokët e tu keni qenë gogolë, g… nëntoksorë, rrenca e hajna, të PABESË.
Xhavit, mos harro, e Vërteta del edhe prej dheut!

Sinan Kastrati

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. Xhafer Leci thotë:

  Ju përgëzojmë z. Sinan Kastrati. Shëndet !

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. Xhafer Leci thotë:

  Edhe në pamje Xhavit Haliti dukët si një psikopat dhe drogaxhinjë. Prandaj nuk kam nevoj ta komentoj…

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)
 3. CENA thotë:

  I NDERUAR Z. SINAN,

  JU PËRGËZOJ PËR SHPREHJEN DHE PUBLIKIMIN E TË VËRTETËS…TË GJITHË NJERËZIT E SIDOMOS INTELEKTUALËT PËR AQ SA KANË NJOHURI, KANË OBLIGIM MORAL QË TA NJOFTOJNË OPINIONIN ME TRADHËTARËT E VENDIT…

  KËTA QE I KEMI NE PUSHTET PA SHTET JA KANË DHËNË BESËN SERBISË ME E KRIJU “REPUBLIKA SRPSKA”EDHE NË KOSOVË…

  SI MUND TË SPJEGOHET NDRYSHE FORMIMI I 10 KOMUNAVE ETNIKISHT SERBE/QË AS MILLOSHI NUK I KA KRIJU/…
  PASI E KANË PRANUAR KOSOVËN 100 SHTETE…PUSHTETARËT TONË PRANOJNË BISEDIME ME SERBINE NE BRUKSEL…VETËM PËR QËSHTJE TEKNIKE….!!!??? TE CILAT BAISEDIME NGA FILLIMI ISHIN POLITIKE…DHE PËR QËSHTJE TË BRËNDSHME TË KOSOVËS…PËR TA BËRË HISEDAR SERBINË….
  KOMENTET JANË TË TEPERTA…
  DHASHTË ZOTI QË UNË TË KAM PËRCEPTIM TË GABUAR…

  INTELEKTUAL MOS HESHT…

  TË PËRGËZOI Z. SINAN..

  Përgjigjiuni
  Pelqej(9) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...