Published On: 1 Shtator, 2016

Xhavit Haliti kërcënon hapur Dardan Molliqajn. Molliqaj “ti je kriminel i shumëfishtë”

 

Nënkryetari i Kuvendit Xhavit Haliti i zënë ngushtë nga Dardan Molliqaj, pasi e pyeti direkt se si është bërë milioner, e kërcënoi hapur, se ti nuk më njeh mu kush je, “ki kujdesh kur të folësh. Dhe mshele”, tha Xhavit Haliti.

Ju jeni Pronto, ju jeni kriminel i thotë Dardan Molliqaj,, ndërsa Xhavit Haliti ia ktheu se kriminel jeni ju që përdorni “Molotov”.
Molliqaj i tha në debatin në TV Klan, “mshele ti, se ti je kriminel i shumëfishtë”. SHQIPTARI,EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...