Published On: 7 Shkurt, 2016

Xharra ju tregon kush po i dërgon vajzat shqiptare në Siri (VIDEO)

  • Arbana Xharra, Kryeredaktore e Gazetës Zëri, ka dhënë intervistë për emisionin Zona Express me autor Leonard Kerqukin.

Ajo ka treguar në detaje se si shkuan vajzat kosovare për të luftuar në Siri, kush i dërgoi atje dhe cfarë pozitash mbajnë ato në organizatat terroriste.

Emisioni me autor Leonard Kerquki do të transmetohet çdo të diel në ora 20:45 në Klan Kosova.

 
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...