Published On: 19 Qershor, 2016

Xhamadani vija vija ushton nëpër rrugët e Lyonit (Video)

Tifozët shqiptarë kanë bllokuar rrugët e Lyonit para sfidës Shqipëri – Rumani

Tifozët e Kombëtares shqiptare tashmë gjenden në Lyon, dhe janë duke u bërë gati që ta mbështesin në maksimum Shqipërinë.

Ata kanë vërshuar rrugët e Lyonit dhe pothuajse i gjithë qyteti është kapluar nga ngjyrat kuqezi. Videon e ka realizuar Emanuel Hasku, lexues i Gazetes Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...