Published On: 8 Tetor, 2016

Xhaka zbulon se në çfarë gjuhe flet me Mustafin te Arsenali

Granit Xhaka është kthyer në një prej lojtarëve të formacionit baze tëk Arsenal. Shpësh e kemi parë atë të postojë momentë nga stervitja me shokët e tjerë dhe kryesisht me futbollistin tjetër me origjinë shqiptare Shkodran Mustafin. Pjesë e shoqërisë së tyre mund të themi se është edhe gjermani Mesut Ozit.

Në një intervistë për “Metro”, Xhaka ka zbuluar se çfarë gjuhe flet me Mustafin.

“Është me e lehtë në gjermanisht kur flas me Ozilin dhe Mustafin, por edhe me gjithë ekipin dhe shokët e mijë”. – është shprehur ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...