Published On: 12 Korrik, 2016

Xhaka vjen në Kosovë

Granit Xhaka nesër do të vijë në Kosovë.

Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, nesër do ta vijë në Kosovë për vizitë.

Lajmin e ka konfirmuar babai i futbollistit, Ragip Xhaka, në një intervistë në RTK.

Atë në aeroportin e Prishtinës do ta presin një numër i tifozëve të Arsenalit në Kosovë.

Ragip Xhaka ndër të tjera ka shtuar se Graniti e do Kosovën dhe Kosova e do Granitin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...