Published On: 11 Shkurt, 2016

Xhaka me sponsor si Andy Murray dhe “The Rock” (Foto)

  • Granit Xhaka ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një lajm të rëndësishëm të tij.

Ai ka bërë të ditur se ka arritur një marrëveshje me kompaninë e veshmbathjeve “Under Armourgerat”.

“Jam i lumtur të lajmërojë se jam pjesë e “Under Armourgerat”. Djema ju e dini kush i ka atletet më të mira”, ka shkruar Xhaka në Instagram, transmeton Telegrafi.
Kujtojmë se po me këtë kompani ka marrëveshje edhe aktori, Dwayne Johnson (The Rock) dhe tenisti britanik, Andy Murray.

Ndryshe, mesfushori shqiptar pritet të rikthehet në formacionin bazë të Borussia Moenchegladbachut pas suspendimit me tri ndeshje moslojë shkaku i një kartoni të kuq. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...