Published On: 11 Mars, 2016

Xhaka me përgatitje të veçanta për Frankfurtin, dëshiron tri pikë (Foto)

  • Granit Xhaka është duke u përgatitur në maksimum për sfidën e radhës në Bundesliga.

Borussia Moenchengladbach dhe Eintracht Frankfurt do të takohen të shtunën me fillim në ora 15:30, ndeshje kjo që zhvillohet në kuadër të xhiros së 25’të të ligës elitare gjermane.

“Ushtrime para ndeshjes së ardhshme. Le ti marrim tre pikë nesër kundër Frankfurit”, ka shkruar Xhaka në Facebook.

Gladbachu aktualisht gjendet në pozitën gjashtë të renditjes së Bundesligas me 39 pikë, përkatësisht është dy pikë larg zonës së Ligës së Kampionëve. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...