Published On: 29 Korrik, 2016

Xhaka: Ky është lojtari që kam admiruar gjithmonë (Foto)

Granit Xhaka ka lavdëruar Zinedine Zidanen

Duket se trajneri aktual i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka qenë idoli i Granit Xhakës. Këtë e ka pranuar vetë mesfushori shqiptar, sipas të cilit, Zizu ishte një zotëri në fushë.

“Zinedine Zidane është lojtari që kam admiruar gjithmonë. Ai ishte një lojtar perfekt dhe një zotëri i vërtetë në fushë”, tha Granit Xhaka, i cili më pas foli edhe për jetën personale: “Jam lojtar i ri tashmë pothuajse i martuar. Nuk jam lojtar që dal shumë shpesh, jam djalosh familjar, e dua familjen time”. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...