Published On: 28 Maj, 2017

Xhaka feston si i çmendur titullin e parë me Arsenalin (Video)

  • Festa për Granit Xhakën ka vazhduar edhe gjatë ditës së sotme, pas titullit të parë me Arsenalin.

Arsenali e ka fituar titullin e FA Cup për sezonin 2016/17, duke e mposhtur në finale Chelsean 2:1.

Në këtë ndeshje shkëlqeu mesfushori shqiptar Granit Xhaka, i cili fitoi edhe titullin e parë me “Topçinjtë”.

Xhaka përmes një postimi në rrjetet sociale ka falënderuar edhe njëherë tifozët për përkrahjen  vazhdueshme gjatë gjithë sezonit.

“Këto momente janë për të cilat luftojmë… Ia dolëm së bashku”, ka shkruar Xhaka në rrjetet sociale. /Express/

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...