Published On: 14 Gusht, 2017

Xhaka bëhet me të dashur të re? (Foto)

Taulant Xhaka është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku shfaqet duke i kaluar pushimet siç është më së miri.

Ka kohë që Xhaka e ka ndryshuar biografinë, derisa së fundmi postoi një foto duke e shkruar shkronjën “N” dhe një zemër. Këtë e ka bërë edhe në InstaStory.

Duket se Xhaka po shijon kohën me të dashurën e tij të re, të cilën ai vazhdon ta mbajë larg nga publiku.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...