Published On: 8 Janar, 2016

Xhaka apo Kramer?

Napoli nuk ka ndërmend që të heq dorë nga kërkimi për një mesfushor në afatin kalimtar te janarit. Skuadra e Sarrit është në kërkim të një lideri në mesfushë teksa dy janë emrat më të përfolur, Granit Xhaka dhe Kramer.

I dyti ka filluar më shumë pikë në orët e fundit, teksa napolitanët kanë gati edhe një ofertë zyrtare. 15 milionë euro për ta rrëmbyer nga Bayern Leverkusen. Mbetet të shihet reagimi i klubit gjerman nëse do ta pranojë këtë ofertë.

Për Granit Xhakën përflitet për një shifër më të lartë që shkon në 25 milionë euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...