Published On: 7 Janar, 2016

Xhaka afër marrëveshjes me Liverpoolin

Mesfushori me origjinë kosovare, Granit Xhaka është duke u lidhur me një transferim të mundshëm tek skuadra e Liverpoolit. Bild, raporton se klubi i Liverpoolit ka përgaditur ofertën për mesfshorin në fjalë, teksa zbulohet se oferta e parë është rreth 37 milionë funte. Nëse ky transferim zhvillohet dhe përfundon në mënyrë të duhur, atëherë Granit Xhaka do të bëhet lojtari më i shtrenjtë në historinë e klubit të Borussia Monchengladbach.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...