Published On: 18 Gusht, 2017

Xhaferi: Pas pushimeve do të ketë qasje të re të funksionimit të Kuvendit

Kryeparlamentari, Talat Xhaferi në një prononcim për “Fokus” ka deklaruar se ai deri tani ka qenë shumë i qetë dhe ka lejuar që qytetarët të shohin dhe të kuptojnë se kjo punë nuk çon askund.

Xhaferi gjithashtu më tej shprehet se pas pushimeve, ai do të ketë një qasje më ndryshe në lidhje me funksionimin e Kuvendit, përcjell Zhurnal.mk

“Sipas natyrës jam shumë durimtar dhe mund të dëgjoj gjithçka që është në suaza të debatit. Ofrova një kohë të caktuar dhe qytetarët e kuptuan se kjo punë nuk çon askund.

Dhe për këtë shkak mendoj se pas pushimeve, do të ketë një qasje të re në lidhje me funksionimin e Kuvendit”, ka thënë Xhaferi.

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...