Published On: 1 Qershor, 2016

Xhafer Gashi në takim me Ramush Haradinajn, e vendos Hashim Thaçin në zyre. Por, jo edhe me VV-në e me Listën Serbe! (FOTO)

Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi në takimin që ka pasur sot me kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj e ka vendosur në zyrën e tij, fotografinë e presidentit të vendit, Hashim Thaçi, raporton Gazeta Blic. Mirëpo, në disa takime të mëhershme, ai në zyre e kishte të vendosur fotografinë e Adem Jasharit.

Në takimin me përfaqësuesit e Komunës së Prishtinës dhe me përfaqësuesit e Listës Serbe, ai në zyre nuk e kishte fotografinë e presidentit.

 Ndryshe, para pak ditësh, AAK e ka prishur koalicionin me PDK-në në këtë komunë./ Gazeta Blic

13340596_963892300395212_9578186_o13318548_963892237061885_823923971_n13313552_963892303728545_1769142087_o

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...