Published On: 27 Maj, 2017

Xeni përlotet në emision, pas shumë viteve takon vajzën (VIDEO)

Këtë edicion në emisionin LEMzA i ftuar ishte këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Shkelzen Jetishi Xeni!

Mbi të gjitha pika kulmore e emisionit ishte befasia e përgatitur nga stafi i emisionit, ku ai për herë të parë pas shumë vitesh nuk arrin të përmbaj emocionet, ajo që i kishte munguar për një kohë të gjatë vjen ekskluzivisht në emisionin LEMzA’ direkt nga Amerika e largët.

Për të parë emocionet dhe si ka rrjedhur ngjarja e plotë klikoni linkun në vazhdim.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...