Published On: 14 Janar, 2016

William Walker në Vetëvendosje

  • Ish-shefi i misionit monitorues të OSBE-së në Kosovë gjatë vitit 1998 dhe 1999 në Kosovë, William Walker do ta vizitojë sot Lëvizjen Vetëvendosjen.

“Ne orën 16:00 Wiliam Walker viziton Lëvizjen VETËVENDOSJE! Do të ketë edhe deklarim për media. Vizita behet ne zyrën qendrore të VV,” ka njoftuar zëdhënësi i Vetëvendosjes, Frashër Krasniqi, njofton Klan Kosova.

Dihet që Walker ka qenë në përkrahje të Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e vitit 2010.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...