Published On: 16 Janar, 2016

William Walker nderohet në Deçan (Foto)

Komuna e Deçanit i ndau sot çmim ish shefit të misionit të OSBE-së në Kosovë, William Walker, për kontributin e dhënë në zbardhjen e së vërtetës për luftën dhe viktimat në vendin tonë.
Çmimi që mban emrin e heroit të Kombit “Shkëlzen Haradinaj’’ dhe një “Mirënjohje Qyteti’’, iu ndanë atij nga kryetari Rasim Selmanaj, ndërsa një ditë më parë në Reçak të Shtimes nisi të ngritet edhe një shtatore për diplomatin amerikan, transmeton Klan Kosova.
Decan_walker-5-768x512

william-walker-nderohet-n-euml-de-ccedil-an-foto_hd

Decan_walker-3-768x512

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...