Published On: 20 Janar, 2016

West Hami zyrtarizon mbrojtësin anglez

  • Sam Byram ka kompletuar transferimin e tij te West Hami, duke nënshkruar kontratë katërvjeçare e gjysmë.

22-vjeçari është transferuar te klubi anglez nga Leeds Unitedi për një shumë të papërcaktuar dhe raportohet se ka refuzuar Evertonin për West Hamin.

Evertoni thuhet se ka paguar 3.7 milionë funte për mbrojtësin e krahut, i cili refuzoi këtë klub për t’u bashkuar me Slaven Biliqin.

“Jam shumë i lumtur që do t’i bashkohem këtij klubi. Mezi pres të luaj dhe të arrij gjëra të mëdha”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...