Published On: 24 Gusht, 2016

Wenger: Nuk e di çfarë do të bëj kur të largohem nga Arsenali

Trajneri i Arsenalit, Arsen Wenger, e ka pranuar se ia ka frikën momentit kur do t’i japë fund karrierës si trajner i klubit londinez.

Trajnerit veteran francez ka kontratë me Arsenalit vetëm deri në fund të këtij sezoni, por pas plot dy dekadave në klub, ai ka thënë se nuk mund ta imagjinojë largimin nga Arsenali, shkruan Goal, përcjell Express.

“Futbolli gjithmonë ka qenë jeta ime, dhe sinqerisht, goxha ia kam frikën asaj dite. Sepse sa më gjatë që pres, aq më e vështirë do të jetë ta humbas dhënien pas [futbollit],” tha Wenger, përcjell Express.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...