Published On: 19 Tetor, 2016

Wenger me fjalë të mëdha për Mustafin (Foto)

Arsene Wenger ka lavdëruar Shkodran Mustafin dhe Laurent Koscielnyn

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka lavdëruar dyshen e mbrojtjes Shkodran Mustafi dhe Laurent Koscielny.

Ai tha se kjo dyshe ka qenë shumë interesante dhe efikase.

“Mustafi dhe Koscielny kanë qenë shumë interesant dhe efikas, ata po kuptohen shumë mirë”, tha Wenger pas fitores prej 6:0 kundër Ludogorets. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...