Published On: 28 Shkurt, 2016

Wenger i zhgënjyer: Duhet të reagojmë menjëherë

  • Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, shpreson që lojtarët e tij të harrojnë humbjen ndaj Mancheter Unitedit dhe të kthehen në formë menjëherë në xhiron e ardhshme ndaj Swanseas.

“Topçinjtë” pësuan në Old Trafford 3 me 2 dhe tani mbesin me pesë pikë më pak se lideri Leicesteri.

“Humbëm tri pikë, por duhet të tregojmë për çka po luftojmë. Gjërat mund të ndryshojnë shpejtë vetëm nëse keni besim”, ka thënë Wenger pas ndeshjes.

“Treguam që kemi karakter dhe u përgjigjëm pas ndeshjes që patëm të mërkurën (ndaj Barçës në Ligën e Kampionëve, që Arsenali pësoi 2 me 0). Ata kishin lojtarë të rinj, por nuk është emri, por performanca. Jam shumë i zhgënjyer, por gati për të luftuar”, ka shtuar francezi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...