Published On: 17 Shtator, 2016

Wenger gëzon Granit Xhakën (Foto)

Granit Xhaka pritet të luajë nga minuta e parë në ndeshje ndaj Hull City, e cila luhet sot nga ora 16:00

Arsen Wenger, menaxheri i Arsenalit, ka vendosur që Granit Xhakën ta inkuadroj nga minuta e parë në ndeshje ndaj Hull City, raporton Goal.com.

Ylli i Zvicrës, në dy ndeshjet e fundit ndaj Paris Saint-Germain dhe Southampton kishte përfunduar në bankën rezervë të Gunners, përcjell Express.

Ndërsa, nga minuta e parë pritet të luajë edhe mbrojtësi shqiptar, Shkodran Msutafi. Kurse, Arsenalit në këtë takim pritet t’i mungoj sulmuesi francez, Olivier Giroud, i cili është i lënduar. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...