Published On: 20 Shkurt, 2016

Vuani nga migrena?! Ja receta që e ndalon dhimbjen e kokës për 3 minuta

Migrena mund të shëndrrohet në një makth. Nuk ka asnjë metodë të provuar shkencërisht që ta kurojë atë.

Për fat të mirë njerëzit kanë gjetur një mënyrë të natyrshme që mund t’i ndihmojë në lehtësimin e” torturave” brenda disa minutave.

 “Pija Magjike”

Përbërësit: Ujë Lëng limoni

Dy lugë kripë

Kombinohen përbërësit dhe pihet. Prisni për disa minuta. Kripa duhet të jetë e një kualiteti të mirë.Kripa roze e Hiamalajave (gjendet dhe tek ne) është shumë e mirë për shkak të 80 mineraleve të ndryshme që ajo përmban (përfshirë magnez.)

Konsumimi i kripës ka provuar se rrit nivelet e serotonines. Kjo ndihmon për të shuar dhimbjen dhe inflamacion.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...