Published On: 13 Shkurt, 2016

Vritet me plumb në kokë, ndërhyri për të ndihmuar fshatarin

Një ngjarje e rëndë u shënua 1 orë pas mesnatës së të premtes, pranë një lokal në fshatin Shkallë të bashkisë Konispol.

Një person është vrarë me plumb në kokë pas përleshjes me një person i cili dyshohet se ka pasur qëllim grabitjen e lokalit buzë rrugës që të çon në Konispol.

Nga hetimet e para Arqile Poçi, pronari i lokalit kur ka parë autorin ka kërkuar ndihmë tek viktima Pajtim Shehu 43 vjeç po nga Konispoli.

Nuk dihen shumë detaje por mësohet se viktima ka mbetur i vrarë me plumb në kokë.

Dyshimet janë se autori mund të mos ketë vepruar i vetëm, por dhe policia është vënë në gjurmët e tij.

Ngjarja u raportua mëngjesin e sotëm. Zyrtarisht policia nuk ka dhënë asnjë version zyrtar./Oranews.tv/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...