Published On: 26 Nëntor, 2016

Vritet me armë zjarri një 22-vjeçar në Elbasan

Vritet me armë zjarri një 22 vjeçar nga fshatrat e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gur i Zi.

Burime nga vendngjarja bëjnë të ditur se viktima është qëlluar me armë zjarri dhe megjithëse është nisur për në spitalin e Elbasanit nuk ka pasur asnjë mundësi shpëtimi, shkruan Infoelbasani.al.

Aktualisht kufoma ndodhet në morgun e qendrës spitalore.

Ende nuk bëhet i ditur identiteti i tij. Drejt vendit të ngjarjes janë nisur policia dhe një grup ekspertësh.
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...