Published On: 2 Janar, 2016

Vritet ish polici në Lezhë

Një ish-polic është vrarë në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes derisa siç raporton opinion.al ish efektivi i policisë rrugore ka qenë duke udhëtuar me makinën e tij në aksin Shkodër -Lezhë ndërsa është ndalur në pritë nga persona të paidentifikuar dhe më pas është qëlluar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...