Published On: 24 Shtator, 2016

Vriten katër veta në një qendër tregtare në SHBA

Law enforcement officers work at the crime scene outside of Cascade Mall in Burlington, Wash., where several people were fatally shot on Friday, Sept. 23, 20...Katër persona mbetën të vrarë të premten në Seattle të Uashingtonit. Personi që hapi zjarr në qendrën tregtare “Cascade ” la të vdekur katër persona dhe një të plagosur rëndë.

Policia ka bërë të ditur se dorasi është në arrati. Ata kanë thënë se janë në kërkim të personit që e bëri krimin i cili kishte të veshura rroba me ngjyrë të hirtë, përcjell Gazeta Express.

Katër personat që u vranë të premtën janë femra, ndërsa i plagosuri është i gjinisë mashkullore. Viktimat u qëlluan në sektorin e  kozmetikës.

Dëshmitarët e ngjarjes kanë treguar se dorasi ka shtënë shtatë-tetë herë. SHQIPTARI.EULaw enforcement officers stand near a mobile police command center at the scene of a shooting where several people were killed Friday, Sept. 23, 2016 in Burl...

Emergency personnel stand in front of an entrance to the Cascade Mall at the scene of a shooting where several people were killed Friday, Sept. 23, 2016, in ...

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...