Published On: 24 Korrik, 2016

Vrasje në Vlorë, viktima qëllohet me armë zjarri

Vetëm pak minuta më parë një ngjarje e rëndë është raportuar në qytetin e Vlorës. Bëhet fjalë për një sulm me armë zjarri, nga i cili është shënuar një viktimë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e spitalit, ndërsa nuk dihen ende shkaqet dhe emri i viktimës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...