Published On: 25 Janar, 2016

Vrasje në Tiranë – Mafia ka ekzekutuar 25 vjeçarin

Një person është gjetur i pajetë në banesën e ti mbrëmjen e së hënës. Sipas policisë, trupi i pajetë i përket një personi të seksit mashkull, në moshë të re.

Viktima është gjetur në banesën e tij në rrugën “Ferit Xhajko” në Tiranë, ndërsa ende nuk jepen të dhëna për identitetin dhe shkaqet e vdekjes së të riut.

Trupi i pajetë pritet t’i përcillet Mjekësisë Ligjore për të bërë të mundur zbulimin e shkaqeve të vdekjes.

Ndërkohë, uniformat blu kanë marrë në pyetje fqinjët e viktimës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...