Published On: 10 Shtator, 2016

Vrasja e ish-drejtorit të OSHEE, gjendet i djegur mjeti i autorëve

Gjendet i djegur mjeti i personave që ekzekutuan dje me breshëri arme ish-drejtorin e OSHEE-së, Saimir Jaku.

Burime nga policisë bëjnë me dije se automjeti me të cilin lëvizën autorët gjatë e pas krimit u gjet i djegur në Vinjoll të Kurbinit.

“Pai janë ndjekur nga policia, autorët e kanë djegur automjetin”- njoftojnë burime për “Panorama”.

Ata mendohet të jenë ende të fshehur në zonën përreth. Për këtë arsye forca të shumta policie janë angazhuar dhe po ushtrojnë kontrolle.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...