Published On: 21 Shkurt, 2016

Vrasja e 31 shqiptarëve në Rrugën e Kovaçëve të Mitrovicës! (Video)

Dokumentari i radhës, i cili do të trajtojë një prej krimeve më të tmerrshme të luftës; vrasjen e 31 shqiptarëve në Rrugën e Kovaçëve të Mitrovicës.

Ky krim, po aq sa për monstruozitetin e tij, befasoi opinioni edhe për autorin, Oliver Ivanoviqin, politikanin e njohur nga Veriu i Kosovës.

Në dokumentarin “Oliveri i Tmerrshëm, Oliveri i Mirë”, flasin dëshmitarët e gjallë të këtij krimi, por edhe familjarët e autorit të krimit, miqtë dhe bashkëpartiakët.

Kjo është promoja e dokumentarit:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...