Published On: 26 Maj, 2016

Vrasësja serike më e tmerrshme në botë, dënohet me burg të përjetshëm (Foto/Video)

Vrasësja serike, e cila ka vrarë tre persona, të dashurin e saj dhe dy mirëmbajtëse të shtëpisë, kishte pranuar se ishte e “etur për gjak” dhe se donte të vriste edhe më shumë njerëz

Joanna Dennehy, 33 vjeçare u dënua më burgim të përjetshëm. Gjykata në Britani të Madhe e ka përshkruar atë si “vetjake, manipulative, vrasëse serike”, shkruanexpress.co.uk, transmeton Gazeta Express.

Dennehy para këtij vendimi të gjykatës, ka qëndruar në izolim total në burg./GazetaExpress/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...