Published On: 22 Janar, 2016

“Vrasësit të Fierit iu gjetën mesazhe nga Saimir Tahiri”

Nga Sali Berisha

Dy standarte! Dyftyresi e Edi Rames!

Oficeri i sherbimit inteligjent qe informoi vrasesit, me te drejte u arrstua! Po Saje qorri, qe i dergoi sms Memushit, nuk arrestohet?

Te dashur miq, dje prokuroria prangosi ne nje operacion per t’u pershendetur, oficerin e SHISH Florian Bushi, njekohesisht vellai i avokatit direkt te Edi Rames, Ermal Bushi, si kriminel qe kishte informuar vrasesit per vendndodhjen e viktimave te tyre. Por burime informacioni bejne me dije se ne celularin e Memusht, te arrestuar me akuzen e vrasje te fundit ne Fier te Denis Kasajt dhe plagosjen e Kelmend Kastratit, jane gjetur edhe mesazhe te Saje qorrit, qe e implikojne thelle Sajen ne kete krim. Mesohet se Saje qorri keto dite do te kerkoje te hetohet…! sb

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...