Published On: 28 Prill, 2016

Votoni të preferuarin tuaj në LDK! Mbështetja për Isa Mustafën ka rënë shumë!

Lexues të nderuar anketa jonë se kush ju dëshironi të jetë në krye të LDK-së është para përfundimit. Pas tri ditëve gara do të jetë e mbyllur. Aktualisht prin Vjosa Osmani me mbi 40 % të votave tuaja, e pasuar nga Jeton Kelmendi, ndaj të cilit është afruar shumë Donika Gërvalla. Është habi se si kryetari aktual Isa Mustafa ka marrë aq pak vota, vetëm rreth 4 %, më pak se ai kanë aktualisht vetëm Valon Murtezi dhe Agim Veliu, me më së paku vota.

Anketën e kemi zgjatur për disa ditë, pasi aplikacioni fillestar nuk ishte vendosur si duhet.

Të gjithë ju lexues, mund të vazhdoni të votoni për të preferuarit e juaj. Nga kjo anketë sikur rezulton se as lexuesit nuk janë të interesuar për kryetarin aktual, por as ai vet, për një mandat më shumë në krye të LDK-së.

 

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/ekskluzive-azem-syla-e-kercenon-presidentin-hashim-thaci-me-jete-do-tju-sulmoje-me-tere-arsenalin/

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Mustafe Shabani thotë:

    Vetem Prof.Dr.Fatmir Sejdiu

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...