Published On: 10 Korrik, 2016

Votoni që goli i Shaqirit të zgjidhet më i miri në Euro 2016

BBC ka hapur votimin për golin më të mirë të Kampionatit Europian.

Njëri prej 8 kandidatëve është edhe goli i Xherdan Shaqirit kundër Polonisë.

Për Shaqirin mund të votoni  në këtë link http://www.bbc.com/sport/live/football/36759954

(Klikoni tek emri i Shaqirit dhe pastaj klikoni poshte tek butoni “Vote now”)

Çfarë të thuhet tjetër pos: VOTONI, VOTONI…! 🙂

 

BBC Goal Euro 2016

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. Sefa thotë:

  Shaqiri xherdan

  Përgjigjiuni
  Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)
 2. rame besa thotë:

  5
  SHAQIRI

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...