Published On: 20 Korrik, 2016

Volejbollistja bëhet e famshme brenda natës: Shumë meshkuj do të donin ta kishin në krah (Video)

Winifer Fernandez u bë hit në rrjetet sociale, pasi u shfaq në ndeshje volejbolli.

Volejbollistja prej Republikës Dominikane u bë e famshme brenda natës në saje të takimit kundër kombëtares braziliane.

Në disa prej lëvizjeve në fushë, publikun kanë bërë që të harrojnë se janë në ndeshje sportive.

Bukuroshja ka shfaqur linjat trupore dhe ka marrë vëmendjen e kamerave, të cilat tani e tutje besohet se do ta përcjellin hap pas hapi lojtaren seksi. /Telegrafi/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...