Published On: 4 Prill, 2016

Volejboll: Besa mund Prishtinën, drejt finales

 

Besa e ka siguruar fitoren e dytë në ndeshjen e tretë gjysmëfinale dhe është një hap arritjes në finale.

Në ndeshjen e tretë të gjysmëfinales së përfundimtares së superligës së Kosovës në volejboll për meshkuj, Besa e mundi Prishtina Volley 3:1 në sete, duke siguruar edhe fitoren e dytë.
Besa – Prishtina Volley 3:1 (23:25, 25:13, 25:21, 25:20 (2:1))

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...